Jesteśmy najbliżej

 

O Firmie

Jesteśmy najbliżej

Powstaliśmy z połączenia Warszawskiej Fabryki Pomp i Fabryki Pomp Powen. Powstaliśmy z połączenia warszawskiej kreatywności i śląskiej solidności. Powstaliśmy z połączenia 100 lat doświadczeń i ambitnej wizji rozwoju. Powstaliśmy po to, aby tworzyć nowe, lepsze standardy w technologii pompowej. Nasze pompy pracują 1000 metrów pod ziemią, 10 metrów pod wodą, 1500 metrów nad poziomem morza, w syberyjskim mrozie i w indyjskim upale. Wyposażyliśmy w pompy wiele zakładów chemicznych, dziesiątki elektrowni i kopalń, tysiące instalacji wodociągowych. To wszystko jest ważne, ale najbardziej liczy się to aby następna pompa, jaką dostarczymy spełniła wymagania naszego klienta.

Od projektu do produktu - całość w naszych rękach

Ręczymy za nasze produkty. Wykonujemy je osobiście na każdym etapie, od projektu, przez opracowanie technologii, wykonanie komponentów, obróbkę, montaż, próby, aż do instalacji u klienta. Cały ten proces przechodzi przez ręce naszych fachowców, pracujących w dwóch zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Warszawie i w Zabrzu. Łącznie 35 000 m2 powierzchni produkcyjnej, wyposażonej w nowoczesne urządzenia i technologie. O jakości i bezpieczeństwie pompy w dużej mierze decydują komponenty odlewane. Posiadamy własny specjalistyczny zakład metalurgiczny z pełnym zapleczem modelarskim, dysponujący nowoczesnymi technologiami odlewniczymi oraz wykwalifikowaną kadrę odlewników z wieloletnim doświadczeniem. 

Stale inwestujemy w rozwój i ergonomię pracy naszych pracowników. Obróbka komponentów do pomp oraz montaż gotowych urządzeń to bardzo precyzyjna praca. Wymaga doświadczenia, uwagi i świetnego zgrania zespołu. Tam gdzie tolerancje liczone są w tysięcznych częściach milimetra nie ma miejsca na improwizację. Aby zagwarantować naszym klientom najwyższą jakość posiadamy własne bogato wyposażone stacje prób pomp, ze skomputeryzowaną aparaturą pomiarową, w których klient może osobiście sprawdzić parametry zamówionych pomp. Po akceptacji wyrobu nasze służby serwisowe zapewnią fachową instalację pomp we wskazanym miejscu. Pompy Grupy Powen-Wafapomp SA to nasz produkt. Od A do Z.

 

pdf Jesteśmy najbliżej
(4.3 MB / Ilość pobrań: 10412)