Jesteśmy najbliżej

 

Projekty pod klucz

Wystarczy podpisać kontrakt, a później nacisnąć „START”

Formuła projektu pod klucz odpowiada na potrzebę kompleksowej obsługi klientów, zwłaszcza przy dużych projektach inwestycyjnych. W ten sposób stajemy się partnerem w realizacji inwestycji.

W ramach projektu pod klucz oferujemy ekspertyzy stanu technicznego układów, wykonanie projektów i prac we wszystkich branżach, modernizację lub zabudowę nowych, kompletnych układów pompowych wraz z układem regulacji, sterowania, AKPiA.

Prowadzimy nadzór nad uruchomieniem i ruchem próbnym. Każdy z prowadzonych przez nas projektów pod klucz dopasowany został do indywidualnych wymagań inwestora. Przykładowo modernizacja układu podczas ruchu ciągłego, specjalne wykonanie pomp, dostawa rozwiązań optymalizujących pracę układu w zakresie oszczędnej i efektywnej pracy. Odpowiadamy na zapotrzebowanie na kompleksową realizację projektów inwestycyjnych zwłaszcza z uwzględnieniem rozwiązań generujących oszczędności podczas eksploatacji. Przeprowadzenie takiej inwestycji w odpowiedni i przemyślany sposób zapewni klientowi znaczące i policzalne zmniejszenie zużycia energii.

 

Polskie Górnictwo Naftowe                       
i Gazownictwo TERMIKA S.A.

 

Polska Grupa Energetyczna Górnictwo
i Energetyka Konwencjonalna S.A.

 
więcej...   więcej...
     

Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Legnicy S.A.

   
   
więcej...