Kariera

Kariera w naszej Grupie

Nasza Firma produkuje pompy od ponad 100 lat. Tajemnica naszego sukcesu,  tkwi przede wszystkim w człowieku. To ludzie stanowią najważniejszy kapitał firmy, dlatego też do każdego pracownika podchodzimy w sposób indywidualny. Słuchamy, zachęcamy do wszelkiej innowacyjności i kreatywności, aby wydobyć z każdego pracownika to co najlepsze.

Pracownicy z długoletnim stażem stanowią dla nas cenny potencjał, a ich dzielenie się doświadczeniami z młodszymi Kolegami stanowi stosowaną przez nas dobrą praktykę –  przekazywania eksperckiej wiedzy osobom z krótszym stażem.

Skutecznie i efektywnie wytyczamy przyszłe kierunki rozwoju organizacji, przy jednoczesnym wspieraniu, motywowaniu i nieustannym identyfikowaniu pracowników z celami firmy.

Kształcenie pracowników

Nieustannie dbamy o kształcenie pracowników, ponieważ jesteśmy przekonani, że rozwój ich wiedzy i kompetencji stanowi podstawę rozwoju firmy i decyduje o utrzymywaniu jej wysokiej  pozycji na rynku. Z sukcesem łączymy bogate, wieloletnie doświadczenia sprawdzonych specjalistów –  z nowoczesnym i świeżym spojrzeniem osób nowozatrudnionych.

Zorientowani na młodych

Jesteśmy także mocno zorientowani na ludzi, rozpoczynających dopiero swoją karierę zawodową. Ściśle współpracujemy  zarówno ze szkołami zawodowymi jak i uczelniami wyższym,  pomagamy zdobywać pierwsze doświadczenia praktyczne młodym osobom, mając świadomość istoty kształcenia  przyszłych  pokoleń rzetelnych specjalistów.

Proces rekrutacji

Odpowiedni dobór pracowników stanowi podstawę prawidłowego wykonywania powierzonych zadań na stanowisku, a pośrednio zadowolenie Klienta z oferowanych produktów. W celu doboru odpowiedniej kadry proces rekrutacji przeprowadzamy II etapowo, aby doprowadzić w efekcie do zatrudnienia najbardziej adekwatnego kandydata na stanowisko.

Kandydaci podczas rozmów kwalifikacyjnych u nas mogą spotkać się w zależności od oferowanego stanowiska, zarówno z pytaniami mającymi na celu sprawdzenie wiedzy merytorycznej jak również z pytaniami pozwalającymi ocenić dopasowanie psychospołeczne kandydata do oferowanego stanowiska oraz z testami mającymi na celu weryfikację znajomości j. obcych.

I etap procesu to wstępna rozmowa przeprowadzana z pracownikiem działu personalnego w celu weryfikacji nadesłanej aplikacji.

II etap rozmowa pozwalająca uzyskać informację o merytorycznym przygotowaniu kandydata – przebiega z udziałem kierownika działu, do którego aplikuje kandydat.

Jeśli jesteś zainteresowana/y pracą u Nas zapoznaj się z przedstawionymi ofertami i prześlij swoją aplikację na adres rekrutacja@powen.com.pl – dopisując w temacie wiadomości stanowisko, na które aplikujesz.

Aktualnie rekrutujemy na stanowiska

NAZWA STANOWISKA LOKALIZACJA
Specjalista Technolog Zabrze, Polska
Konstruktor Zabrze, Polska
Operator maszyn CNC Zabrze, Polska